Новости

В Украине изменили правила проезда в поездах.    Министерство инфраструктуры Украины изменило правила перевозки пассажиров, багажа и почты в поездах. Теперь...
Новый рейс итальянской компании Ernest Airlines КИЕВ-ГЕНУЯ / ГЕНУЯ-КИЕВ С 16 марта 2019 компания Ernest Airlines открывает новый рейс из...
  Офис по туризму Словении составил список лучших мест, которые обязательно стоит посетить, путешествуя по Словении в 2019 году. Гостей ждут уникальные...

Найкращий аеропорт світу відкрив автоматизований термінал без людей

Сінгапурський аеропорт запустив новий термінал, в якому немає жодного співробітника. Всі процедури в ньому пасажири проходять автоматично.

 

 У 2017 році Чангі вп’яте поспіль був визнаний найкращим аеропортом світу за версією британської дослідницької компанії Skytrax. Схоже, тепер він стане ще краще. У інноваційному терміналі №4 всі етапи оформлення документів будуть проходити без участі людей.

 Автоматизована система реєстрації при посадці на рейси запрацювала з 1 листопада, а в новому терміналі немає жодного співробітника. Реєстрація пасажирів, паспортний контроль, перевірка безпеки та контроль багажу проходять повністю автоматично.

 В період тестування системи штатні співробітники аеропорту в разі збою оперативно підключаються до роботи з гостями нового терміналу, але у перспективі їх участь взагалі буде непотрібна. Пасажири вже зазначають, що нова система відчутно економить час і є інтуїтивно зрозумілою.

 Інноваційний термінал у перший же день роботи прийняв 19 рейсів і 4200 пасажирів. Поки що проект працює в пілотному режимі, за результатами випробування буде прийнято рішення про автоматизацію інших відсіків Чангі. Вартість нового терміналу оцінюється в $723 млн. Коли він запрацює на повну потужність, то зможе приймати до 16 млн людей на рік.

Добавить отзыв


Защитный код
Обновить

Отзывы

 • Сергей
  Советую!!! Отличное турагентство!!!
   
 • Надежда Третьяк
  обращалась не один раз в Синдбад...отзывы только положительные..особенно нравится что помогают советом ...
   
 • Sergey Chumak
  Работаем с этим агентством уже лет 6-7. Персонал внимателен, обходителен, при выборе туров учитывались ...
   
 • Дмитрий Степанский
  Просто лучшие!

Курсы валют

Продажа

Евро: грн.

Доллар: грн.

Рубль: грн.

Покупка

Евро: грн.

Доллар: грн.

Рубль: грн.