Новости

В Украине изменили правила проезда в поездах.    Министерство инфраструктуры Украины изменило правила перевозки пассажиров, багажа и почты в поездах. Теперь...
Новый рейс итальянской компании Ernest Airlines КИЕВ-ГЕНУЯ / ГЕНУЯ-КИЕВ С 16 марта 2019 компания Ernest Airlines открывает новый рейс из...
  Офис по туризму Словении составил список лучших мест, которые обязательно стоит посетить, путешествуя по Словении в 2019 году. Гостей ждут уникальные...

НОВИЙ РІК В ЗАКОПАНЕ

                                                                    НОВИЙ РІК В ЗАКОПАНЕ
                                                                                                     28.12.19-03.01.20
                                                                               (груповий тур)

у вартості туру проїзд Львів-Закопане-Львів, підвіз до витягів на різні гірськолижні комплекси, проживання 5 ночей, харчування (сніданки або сніданки+обідо-вечері), пішохідна екскурсія по Кракову
а також у програмі туру: гірськолижна столиця Польщі- Закопане (катання на лижах, санках, ковзанах та неповторні термальні басейни), культурна столиця Польщі- королівський Краків, соляна перлина Польщі - Велічка.
28.12.19 Виїзд зі Львова автобусом до Закопане.
Приїзд в Закопане. Поселення. Обідо-вечеря. Ночівля.
29.12.19 Прибуття в Закопане. Знайомство з Закопане.
Організоване отримання лижного спорядження (факультативно 30-35€ за весь період і дорожче залежно від класу лиж)
Вільний час.
Катання на лижах, санках, скутерах на горі Поляна Шимашкова (http://szymoszkowa.pl/koleje-linowe/).
Обідо-вечеря. Пропонуємо самостійно:
1. Прогулятися центральною вулицею Закопане - Крупувки. Тут Ви зможете відвідати магазини, посидіти в гуральських колибах біля палаючого багаття, послухати гуральську музику та зїсти оригінальні гуральські страви. А на поціновувачів солодкого чекають цукерні.
2. Факультативно відвідати:
- сауну, пограти теніс чи більярд, або ж покататися на ковзанах;
- Аквапарк (www.aquapark.zakopane.pl)
Вільний час. Розбійницький кулік - катання на санях, гуляння біля Розбійничого вогнища (Пікнік). В затишному місці Ви зможете самі посмажити на вогнищі ковбаски, випити гарячого вина та хорошому настрої в оточенні друзів провести дозвілля (25€/ос).
Ночівля.
30.12.19 Сніданок. Виїзд на гірськолижний комплекс в Мале Ціхе www.maleciche.com (12 км від Закопане). Туристи можуть скористатися сучасним 4-х крісельним витягом довжиною 1250 м та бугельними витяги різної довжини). Тут Ви зможете попрацювати над технікою їзди на лижах та посидіти в затишних барах, любуючись із вершини гори чудовими краєвидами Татр, саме в тій тихій місцині відчувається душевний спокій та краса природи.
Обідо-вечеря.
Для тих, хто залишився і не приймає участь в куліку, пропонуємо факультативно відвідатитермальні басейни «Termy Szaflary» (автобусний підвіз здійснюється при групі не менше 20 чол. (http://www.termyszaflary.com/)
Ночівля.
31.12.20 Сніданок. Виїзд на гірськолижний комплекс Бялка Татранська (25 км від Закопане). Тут розташовані траси від 150м до 1500м, 6 крісельних і 8 бугельних витягів. Це цілий комплекс різноманітних зимових атракцій www.bialkatatrzanska.pl. Катання на лижах.
Хто втомився кататися, може відвідати термальний комплекс «Terma Bania», який відкритий в 2011 р, рекреаційні басейни для дорослих та дітей, водні гірки, тиха зона, саунаріум, який складається із 5 видів саун, в т.ч. відкриті сауни «Лазні», SPA-центр - 8 процедурних кабінетів, VIP-зона та ін. https://www.termabania.pl/
Обідо-вечеря. Підготовка до Нового року.
Зустріч Нового 2020 року. Ночівля.
01.01.20   З НОВИМ РОКОМ!!!
Cніданок. Виїзд на гірськолижний комплекс Бялка Татранська. Катання на лижах.
Факультативне відвідування водного комплексу «Терма Буковинська» (автобусний підвіз здійснюється при групі не менше 15 ос.): 12 басейнів - шість критих і шість відкритих, наповнених водою з термальних джерел, температура -28-36С.
Обідо-вечеря.
Прощання із Закопане. Факультативна прогулянка Папською дорогою, яка тягнеться до г.Губалувка, а під горою розташований гуральський базар. Купівля сувенірів, подарунків. Ночівля.
02.01.20  Сніданок. Виселення. Переїзд до Кракова.
Екскурсія на Вавельський пагорб (10€) - відвідаєте Королівський замок (X-XIII ст.), який поєднує в собі архітектурні елементи різних стилів і епох. У замку зберігаються численні скарби польської культури, серед найбільш цінних експонатів - меч коронації Щербец і унікальна колекція середньовічних гобеленів, виготовлених у Фландрії. Особливою красою відзначається каплиця Зігмунта (Сигізмунда) із знаменитим 11-тонним дзвоном «Зігмунт», який звучить в переломні моменти життя польської держави. Кафедральний собор, один з найшанованіших храмів Польщі - собор Святих Станіслава і Вацлава на Вавелі (1359 р.), в якому коронувалися польські королі, а сьогодні тут зберігаються цінні памятки Польщі, чудові витвори мистецтва і усипальниці королів.
Пішохідна екскурсія по Кракову: Місто - дивне, гарне і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитися для того, щоб від Барбакану пройтися Флоріанською вулицею до Ринкової площі, найбільшої у Європі міської площі з оригінальною шаховою забудовою, а також побувати на Королівському шляху, побачити Колегіум Маюс - Ягелонський університет - один із найстаріших навчальних закладів Європи, Сукенниці - торгові ряди з різноманітними сувенірами і виробами краківських ремісників, Маріацький костел - базиліка (3 €), у якій знаходиться унікальний деревяний готичний вівтар.
Вільний час. Пропонується самостійно:
1. Пішохідну факультативну екскурсію «Єврейський квартал Казімеж і Подгуже» (15€). Казімеж - це історичний єврейський район Кракова. Малесенькі вулички, затишні дворики та площі цієї частини міста наповнені унікальною єврейською архітектурою. Назва «Казімеж» походить від короля Казімежа Великого, який заснував його. А пізніше це місце стало частиною Кракова.
Подгуже до Другої світової війни було звичайним робітничим районом на околиці. А у війну фашисти зробили із нього закрите єврейське гетто - головне місце збору євреїв для відправки в табори. Його центром була площа Згоди (сьогодні Площа героїв гетто). Саме тут відбирали «на роботи», про що нагадує меморіал в центрі площі - 70 пустих крісел, частина яких підсвічується.
Вхідні квитки в екскурсійні обєкти: музей «Фабрика Шиндлера», синагоги та єврейське кладовище Ремус за дод.плату.
2. Екскурсія по Краківському підземеллі. В підземеллях Головного Ринку відвідувачі віч-на-віч зустрічаються з історією міста, потрапляють до світу, де минуле зустрічається з майбутнім, память про минулі події стикається із новітніми технологіями. Чотири метри під поверхнею ринку, на площі чотирьох тисяч квадратних метрів було створено унікальний з огляду на експозиції та пізнавальні якості археологічний парк. Це варто побачити!
3. Для шанувальників пива відвідати пивоварню (факультативно).
4. Для любителів шопінгу відвідати торгово-розважальний центр «Плаза» (Краківська Галерея).
В другій половині дня - факультативний виїзд у Велічку (10€ + вх. кв.). Відвідування Королівських Соляних Копалень (www.kopalnia.pl) - одного із найпопулярніших в Польщі туристичних обєктів. Це найстаріша у Європі соледобувна шахта із підземними озерами, галереями та чудовими скульптурами з камяної солі на глибині 125 метрів.
Туристи, які залишилися у Кракові, самостійно доїжджають до Велічки.
Повернення на Україну.
03.01.20
Прибуття до Львова.

Вартість на 1 особу:
Проживання
з 29.12.19 до 02.01.20
Апартам.
1-но місн
(вигоди в номері)
2-х місн
(вигоди в номері)
3-х місн
(вигоди в номері)
4-х місн
(вигоди в номері)
CHD
(3-12)
1дор.+1дит.
CHD
(3-12)
2дор.+1дит.
CHD
(до 3-х рр. на одному ліжку із батьками)
 
З А К О П А Н Е
НВ (у всіх номерах окремі ліжка)
За дод.плату музичний вечір під гуральську музику з вином та солодким - 25/ос.
 
 
----
----
320
310€
310€
270€
250€
150€
Доплата за НВ - 8€/ос./день
----
545€
410€
395€
380€
355€
(3-10рр.)
315€
(3-10рр.)
160€
 
 
 
----
450
435
435
360
(3-10рр.)
350
(3-10рр.)
170€
 
 
У вартість входить:
У вартість не входить:
1. Проживання - 5 ночей;
2. Харчування5 НВ або 5 ВВ (залежно від обраного варіанту проживання);
3. Проїзд Львів-Закопане-Львів;
4. Автобусне обслуговування групи по Закопане (груповий підвіз до витягів!!!);
5. Екскурсія по Кракову;
6. Супровід керівника.
 
1. Вхідні квитки в музеї, замки, термальні басейни і Аквапарк;
2. Оплата витягів та абонементів при катанні;
3. Прокат лижного інвентаря - від 30€ за весь період;
4. Факультативні програми та екскурсії;
5. Візова підтримка (оплачується при кожній подачі, при відмові не повертається):
- послуги по опрацюванню документів-10€ (оплачуються разом з туром туроператору)
6. Проїзд в громадському транспорті;
7. Мед.страхівка (гірськолижна) ОБОВ`ЯЗКОВО.

Отзывы

 • Сергей
  Советую!!! Отличное турагентство!!!
   
 • Надежда Третьяк
  обращалась не один раз в Синдбад...отзывы только положительные..особенно нравится что помогают советом ...
   
 • Sergey Chumak
  Работаем с этим агентством уже лет 6-7. Персонал внимателен, обходителен, при выборе туров учитывались ...
   
 • Дмитрий Степанский
  Просто лучшие!

Курсы валют

Продажа

Евро: грн.

Доллар: грн.

Рубль: грн.

Покупка

Евро: грн.

Доллар: грн.

Рубль: грн.